Medarbejdere

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Andersen, Sanne GCP koordinator s.andersen@clin.au.dk +4597666267 GCP-enheden i Aalborg
Andreasen, Birgitte Horst GCP-Koordinator horst@clin.au.dk +4578413951 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O109
Brandsborg, Lene GCP-Koordinator lebrand@clin.au.dk +4578413958 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O102
Bugge, Charlotte Rygaard GCP-Koordinator bugge@clin.au.dk +4578413959 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O101
Ellerup, Vivian GCP-Koordinator velle@clin.au.dk +4578413955 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O109
Esbjerg, Marianne GCP-Koordinator mares@clin.au.dk +4578413956 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O101
Jørgensen, Annette Afdelingsleder anjor@clin.au.dk +4578413950 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O112
Madsen, Lærke Brygger GCP-Koordinator lbjoergensen@clin.au.dk +4597666266 GCP-enheden i Aalborg
Pedersen, Pernille Videbæk AC-bachelor, studentermedhjælper perped@clin.au.dk
Schlemmer, Birgitte Olrik GCP-Koordinator schlemmer@clin.au.dk +4578413953 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus C, O111
Sukara, Visnja GCP-Koordinator visnja@clin.au.dk +4578413954 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O102
Sørensen, Gunhild Lykkegaard GCP-Koordinator gunhild@clin.au.dk +4578413960 Olof Palmes Alle 15, 8200 Aarhus N, O 102
Toldbod, Helle Erbs GCP-Koordinator helle.toldbod@aarhus.rm.dk +4578467856 KFE Hæmatologisk Afdeling R, AUH
Østergaard Nielsen, Kirsten GCP-Koordinator kion@clin.au.dk +4578413952 Olof Palmes Alle15, 8200 Aarhus N, O103